Autoalarmy

Najczęściej montowane centralki autoalarmów znajdujące się w szerokiej ofercie:

Silicon ARS

kluczMarkowy alarm za atrakcyjną cenę to właśnie Silicon ARS. Niezawodny, porządnie i estetycznie zaprojektowany sprawia, że jest bardzo chętnie wybierany przez klientów jako podstawowe zabezpieczenie samochodu. Oprócz podstawowych funkcji alarmowych posiada szereg dodatkowych możliwości zapewniających komfort obsługi.
Możliwości oraz funkcje autoalarmu: Bardzo daleki zasięg pilota, funkcja lokalizacji na parkingu, ciche lub głośne uzbrajanie i rozbrajanie systemu, możliwość sterowania zamkami po włączeniu zapłonu, funkcja zdalnego wywołania alarmu w celu odstraszenia intruza, możliwość wyłączenia pilotem czujników ruchu, na przykład w celu pozostawienia psa w samochodzie, alarm podaje informację o przyczynie alarmowania.

Ampio EX

Produkty Ampio dały się już poznać jako urządzenia wysokiej klasy i godne zaufania. Tak też jest również w przypadku alarmu AMPIO EX, co potwierdza certyfikat jakości wydany przez PIMOT. Alarm ten jest także bardzo funkcjonalny. Posiada wiele funkcji do zaprogramowania co sprawia poczucie nie tylko bezpieczeństwa ale i wygody: Możliwość wkodowania do 4 pilotów (w zestawie bardzo eleganckie piloty z metalowym chromowanym wykończeniem), głośne lub ciche uzbrajanie i rozbrajanie systemu, przypomnienie o włączeniu alarmu, funkcja ostrzegania (tzw. PREALARM) oraz możliwość wyłączenia tego czujnika pilotem, jeżeli podczas uzbrajania drzwi pojazdu będą niedomknięte to alarm poinformuje nas o tym, po przypadkowym rozbrojeniu alarm samoczynnie się uzbroi, informacja o słabej baterii w pilocie.

FIGHTER 28/29

Alarmy FIGHTER to jedne z najpopularniejszych i najdłużej obecnych alarmów na naszym rynku.Swoją pozycję zdobyły dzięki niezawodności, funkcjonalności oraz atrakcyjnej cenie.
Model XABRE w swojej najbardziej ekskluzywnej wersji oferuje pilota z wbudowanym odbiornikiem powiadomienia radiowego, sterowanie aż 4 kanałami dodatkowymi, podaje informację o przyczynie alarmowania oraz umożliwia uzbrojenie z cichym alarmowaniem (tylko powiadomienie radiowe bez wycia syreny). Oczywiście posiada także wszelkie funkcje zapewniające poprawę komfortu i wygodę obsługi takie jak sterowanie centralnym zamkiem, blokada czujników ruchu, i wiele innych. Dzięki dwustronnej komunikacji centralki alarmu i pilota możemy natychmiast stwierdzić co dzieje się z naszym autem. Na przykład czy została wybita szyba, otwarte drzwi albo bagażnik czy może ktoś „nieautoryzowany” próbuje uruchomić nasz samochód.